Hakkımızda - Cergibozanlar Marketler Zinciri - Gaziantep

KURUMSAL

Hakkımızda

               1988 Yılında Düztepede Güven Market Adında 20m2 lik küçük bakkal dükkanı ile iş hayatımıza başladık.  Bu sırada büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yaparak, marketçilik kariyerimizde et sektöründe saygın bir yer edindik. Şehir içi ve şehir dışı et satışlarımız oldu. Müşterilerimize vermiş olduğumuz değerin sonuçlarını almaya başladık. 1996 Da Cergibozanlar olarak devam ettik. Unlu mamüller üretim bölümümüzü açtık.  Özellikle 2001  ve 2010 tarihleri arasında Gazi şehrimizin şirketimize olan istek ve talepleri doğrultusunda yeni şubeler açmaya ve zincirlerimizi çoğaltmaya başladık. 2010 ve 2015 yılları arasında Gaziantep’in Nizip ilçesinde, Şanlıurfada ve Birecik ilçesinde mağazalar açarak bölgedeki gelişimimizi devam ettirdik. Ocak 2019 da 27. şubemizi açtık. 

           Cergibozanlar olarak 21 Yıl, toplamda perakende sektöründe 27 yıllık tecrübemiz ile şehrimize ve bölgemize katkı sağlamaktayız. 2019 yılı itibariyle 27 şubemiz ile  hizmet etmekteyiz.

               Yönetim kurulu başkanımız Yaşar Cergibozan ve yönetim kurulu Habib Cergibozan, Vedat Cergibozan, Bahri Cergibozan’dan oluşmaktadır.

E-mail bültenimize kaydolun, tüm yenilikler ve indirimleri önce siz öğrenin

CERGİ ONLINE MOBİL

APP STORE PLAY STORE