HABERLER

ŞAHİNKART CERGİBOZANLAR İLE ANLAŞMA YAPTI

Şahinkart kullanıcıları, yapılan anlaşma karşılığında Cergibozanlardan yaptığı alışverişlerde Sigara ve 25-50 Kg Şeker ürünleri hariç diğer tüm ürünlerde geçerli ek %3 indirim ile alışveriş yapabilecektir. 

Diğer Haberler

AKKENT 2 ŞUBESİ HİZMETE AÇILDI

CERGİBOZANLAR AKKENT 2 ŞUBESİNİ HİZMETE AÇTI.

Cergibozanlar' dan End Gıdaya ziyaret

Cergibozanlar idari kadrosu ile End gıdaya ziyarette bulundu. End gıda tesislerini gezen Cergibozanlar, üretim aşamalarını inceledi. Tesis hakkında bilgi aldı .

Cergibozanlar bilinçli tüketim hareketi başlattı

Son dönemlerde sosyal sorumluluk ve farkındalığın artırılması çalışmalarıyla dikkat çeken Cergibozanlar Marketler Zinciri, yeni bir adım atarak okullarda Bilinçli Tüketim hareketini başlattı.

Cergibozanlar'a GAİF 2018'de yoğun ilgi

Gaziantep İŞKUR tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlen Gaziantep İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı'nda (GAİF 2018) stant açan Cergibozanlar'a ilgi büyüktü.

Cergibozanlar 22'nci yılını kutluyor

Gaziantep ve Şanlıurfa'da 26 şube ve 550’yi aşkın çalışanla hizmet veren Cergibozanlar AŞ, 22'nci yılını büyük heyecan ve coşkuyla kutluyor.

Sporun ve sporcunun destekçisi olan CERGİBOZANLAR A.Ş.'den Gazisaray Spor Kulübüne destek

1. Amatör küme takımlarından Gazisaray Spor Kulübüne forma sponsoru olan CERGİBOZANLAR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar CERGİBOZAN Sporun ve Sporcunun destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz dedi..

GAÜN YÖNETİM KARİYER TOPLULUĞUYLA BERABER BEŞİZ BEBEKLERİ ZİYARET ETTİK.

GAÜN YKT TOPLULUĞUYLA BERABER GAZİ ŞEHRİMİZDE DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇAN BEŞİZ BEBEKLERİ ZİYARET ETTİK..

Ramazan Ayı'nda zam yok

Gaziantep’in yerel market zinciri Cergibozanlar Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Cergibozan, Ramazan Ayı’nın bolluk ve bereket ayı olduğunu belirterek bu mübarek ayda mağazada satılan ürünlere kesinlikle zam yapmayacaklarını ve fiyatları aşağıya çekeceklerini söyledi. Yaşar Cergibozan, fırsatçılık yapan işletmelere de sitemde bulunarak “Bir ay boyunca kar etmesek ne olur” dedi. .

23 NİSAN BOYAMA YARIŞMASI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile artikel işbirliğinde gerçekleşen tuz boyama yarışmasına katılan ve kazanan çocuklarımızı tebrik ederiz.

YÖNETİM VE KARİYER ZİRVESİ 2018

Üniversite öğrencilerinin bireysel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak için çalışma yapan Gaziantep Üniversitesi Yönetim Ve Kariyer Topluluğu'nun, Yönetim ve Kariyer Zirvesine katıldık. Bizimde sponsor olduğumuz bu güzel organizasyon da yarının yöneticilerine destek olmaktan gurur duyuyoruz .

E-mail bültenimize kaydolun, tüm yenilikler ve indirimleri önce siz öğrenin