Cergibozanlar'a GAİF 2018'de yoğun ilgi - Cergibozanlar Marketler Zinciri - Gaziantep

HABERLER

Cergibozanlar'a GAİF 2018'de yoğun ilgi

Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü’nün geleneksel hale getirdiği İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı (GAİF 2018), geçtiğimiz günlerde 6’ncı kez işveren ve iş arayanları buluşturdu. Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde 2 gün boyunca gerçekleştirilen fuar kapsamında Cergibozanlar Marketler Zinciri tarafından açılan stant, katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Fuar katılımlarıyla ilgili Ortakalan’a bilgi veren Cergibozanlar İş Geliştirme Müdürü Adnan Cergibozan, şunları söyledi: “Fuar alanında en çok ilgi gören stant olduk. Firmamızın doğaya olan saygı ve sevgisinden ötürü kağıt form kullanmadık, bütün başvuruları online kanaldan aldık. 2019 yılında bez torba kullanımını artırmak ve yaygınlaştırmak adına ziyaretçilerimize bez torba içerisinde çeşitli hediyeler verdik, Ayrıca Cergi Fırını’nda üretilmiş farklı lezzetler ikram ettik.”

Cergibozanlar Marketler Zinciri’nin standını ziyaret eden İŞKUR İl Müdürü Siraç Ekin, Cergibozanlar standının, fuarın en iyilerinden biri olduğunu söyleyerek, takdirlerini sundu ve ekibe teşekkür etti. Ekin ayrıca fuara gösterdikleri özel ilgi dolayısıyla Cergibozanlar Ar-Ge Müdürü Zehra Cergibozanlar’a teşekkür belgesi iletti.

Diğer Haberler

AKKENT 2 ŞUBESİ HİZMETE AÇILDI

CERGİBOZANLAR AKKENT 2 ŞUBESİNİ HİZMETE AÇTI.

Cergibozanlar' dan End Gıdaya ziyaret

Cergibozanlar idari kadrosu ile End gıdaya ziyarette bulundu. End gıda tesislerini gezen Cergibozanlar, üretim aşamalarını inceledi. Tesis hakkında bilgi aldı .

Cergibozanlar bilinçli tüketim hareketi başlattı

Son dönemlerde sosyal sorumluluk ve farkındalığın artırılması çalışmalarıyla dikkat çeken Cergibozanlar Marketler Zinciri, yeni bir adım atarak okullarda Bilinçli Tüketim hareketini başlattı.

Cergibozanlar 22'nci yılını kutluyor

Gaziantep ve Şanlıurfa'da 26 şube ve 550’yi aşkın çalışanla hizmet veren Cergibozanlar AŞ, 22'nci yılını büyük heyecan ve coşkuyla kutluyor.

GAÜN YÖNETİM KARİYER TOPLULUĞUYLA BERABER BEŞİZ BEBEKLERİ ZİYARET ETTİK.

GAÜN YKT TOPLULUĞUYLA BERABER GAZİ ŞEHRİMİZDE DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇAN BEŞİZ BEBEKLERİ ZİYARET ETTİK..

Ramazan Ayı'nda zam yok

Gaziantep’in yerel market zinciri Cergibozanlar Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Cergibozan, Ramazan Ayı’nın bolluk ve bereket ayı olduğunu belirterek bu mübarek ayda mağazada satılan ürünlere kesinlikle zam yapmayacaklarını ve fiyatları aşağıya çekeceklerini söyledi. Yaşar Cergibozan, fırsatçılık yapan işletmelere de sitemde bulunarak “Bir ay boyunca kar etmesek ne olur” dedi. .

23 NİSAN BOYAMA YARIŞMASI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile artikel işbirliğinde gerçekleşen tuz boyama yarışmasına katılan ve kazanan çocuklarımızı tebrik ederiz.

YÖNETİM VE KARİYER ZİRVESİ 2018

Üniversite öğrencilerinin bireysel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak için çalışma yapan Gaziantep Üniversitesi Yönetim Ve Kariyer Topluluğu'nun, Yönetim ve Kariyer Zirvesine katıldık. Bizimde sponsor olduğumuz bu güzel organizasyon da yarının yöneticilerine destek olmaktan gurur duyuyoruz .

SEKTÖRÜN ZİRVESİNDEN DAĞLARIN ZİRVESİNE

BERİT DAĞI 3054 MT - GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DAĞCILIK TAKIMI ZİRVE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİZ..

Şanlı destanın 91. yıl dönümü

Türkiye Büyük Millet Meclisi, Gazianteplilerin onurlu bir mücadeleyle kanlarıyla yazdığı kahramanlık destanını ‘Gazi` unvanını vererek ebedileştirmiştir..

E-mail bültenimize kaydolun, tüm yenilikler ve indirimleri önce siz öğrenin

CERGİ ONLINE MOBİL

APP STORE PLAY STORE